Productmanager Dier en Zorgplan (32-40 uur) - Vleuten

Als Productmanager lever je producten die naadloos aansluiten op de behoefte en beleving van onze klanten.

Wij bieden uitgebreide ontwikkelmogelijkheden o.a. in onze Academy en het supportteam ondersteunt de organisatie van klinieken. Wat vind jij belangrijk in jouw werk en de organisatie waar je voor gaat werken? 

Voor onze groep zijn wij op zoek naar een:

Productmanager Dier en Zorg Plan en Evidensia Dierenverzekering

De Productmanager Dier en Zorg Plan en Evidensia Dierenverzekering is iemand die verantwoordelijk is voor de complete levenscyclus van de producten. De Productmanager beheerst de producten gedurende de levenscyclus, zowel op tactisch als strategisch gebied. De productmanager weet bruggen te slaan intern; finance, marketing, als extern; klinieken en eindgebruikers. Je bepaald en realiseert de productpositionering, -prijsstelling, plaats en promotie (4p’s) in samenspraak met de marketing- en communicatieafdeling. Ook bedenk en realiseer je productvernieuwingen om in te spelen op veranderende behoeften in de markt.  Je ziet kansen door data interpretatie.

 Wat ga je doen?

·        Ontwikkelen en uitvoeren van productstrategieën 
·        Opstellen van rapportages en productbusinessplannen
·        Beheren van kosten met betrekking tot producten
·        Verzamelen van informatie over productprestaties
·        Jij weet goed de hele productketen te besturen

 Wat vragen wij?

·        Ervaring binnen een vergelijkbare functie
·        Je hebt ervaring met het draaien van analyses 
·        Producten ontwikkelen dat kan jij
·        Marketing kennis en ervaring, organisatietalent
·        Kwaliteitszorg borgen doe je met plezier

 Wat bieden wij? 

Bij Evidensia geloven we in Samen Beter. Wij staan voor Betrouwbaarheid, Betrokkenheid, Samenspraak, Ondernemerschap en Ontwikkeling. Deze waarden maken onze groep een plezierige plek om te werken. We bieden je een zelfstandige en veelzijdige functie in een sterk groeiende organisatie met de volgende arbeidsvoorwaarden:

 • Marktconform salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring
 • Een zelfstandige functie binnen een start-up organisatie
 • 25 vakantiedagen
 • Goede pensioenregeling
 • Een budget en ruimte voor persoonlijke ontwikkeling

 Interesse? 

Word je enthousiast bij het lezen van deze leuke functie en voldoe je aan het profiel? Dan drinken we graag een kop koffie met je! Stuur jouw CV en motivatie naar ons toe door op de sollicitatiebutton te klikken, dan nemen we contact met je op voor het maken van een afspraak! Reageer als je enthousiast bent graag voor 13 januari a.s.

De Evidensia groep is onderdeel van de IVC Group en is hiermee de grootste dierenartsgroep in Europa. Met ruim 1.000 praktijken in 10 landen is er veel kennis en ervaring aanwezig. Deze wordt echter niet gerealiseerd door te centraliseren; Wij geloven in lokaal ondernemerschap per praktijk, per regio en per land. Het hoofdkantoor van Evidensia Nederland is gevestigd in Vleuten. Voor meer informatie kijk je op www.evidensia-groep.nl.

Reageert meestal binnen een week

Of ken je iemand die perfect zou passen? Laat het hem of haar weten!

Vleuten

Wilhelminalaan 6
3451 HJ Utrecht Routebeschrijving recruitment@evidensia.nl

Samen beter, dicht bij de klant

Werkt u al bij IVC Evidensia Nederland?

Laten we samen werven en uw volgende collega vinden.

email
@evidensia.nl
 • Annelies Bothoff
 • Anne van der Veen
 • Chantal Kooyman
 • Christine van Empel
 • Esther Groenewegen
 • Jan Lievaart
 • Judy Boere
Teamtailor

Traceersysteem aanvrager door Teamtailor