Academy medewerker - 32 uur per week - Vleuten

Je staat te springen om met ons enthousiaste team te bouwen aan de Academy. Met jouw gevoel voor structuur weet je inzicht in de administratie & rust te creëren in onze dynamische omgeving.

Voor onze groep met 230 dierenklinieken en -ziekenhuizen zoeken wij een:

IVC Evidensia Academy medewerker  

(32 uur - Vleuten en Nieuwegein)   

Je staat te popelen om samen met ons enthousiaste team verder te bouwen aan de IVC Evidensia Academy. Met jouw gevoel voor structuur en orde weet je inzicht en rust te creëren in een dynamische omgeving. Daarmee bied je ons Academy team administratieve ondersteuning en help je bij (praktijk)onderwijsmomenten. 

De IVC Evidensia Academy is er voor de ondersteuning en ontwikkeling van alle Evidensia Nederland medewerkers, van dierenarts tot paraveterinair en van leidinggevende tot de medewerkers van het supportkantoor. Bij Evidensia dragen we ontwikkeling een warm hart toe en ons team staat iedere dag klaar om hierin te ondersteunen. De Academy in Nederland is 2,5 jaar geleden gestart. We werken samen met de Academy collega’s in de landen om ons heen waar Evidensia ook gevestigd is. Omdat ons onderwijsaanbod steeds verder groeit zoeken we een enthousiaste collega. 

Wat ga je doen? 

 • Ondersteunen van het gehele proces rondom de organisatie van een onderwijsmoment, plannencontact met de cursisten tot de facturatie 
 • Ondersteuning bij praktische voorbereidingen en hulp bij veterinaire practica 
 • Maken van (financiële) rapportages  
 • Interne en externe communicatie (veel via e-mail, daarnaast telefonisch en ontvangst bij de opleidingslocatie in Nieuwegein) 
 • Samenwerking met collega’s van het Academy team  

Wie ben jij?  

Je bent communicatief sterk op een relaxte manieropen en respectvolle communicatie vinden wij belangrijk. Je hebt veel contact met alle Evidensia medewerkers. Je beheerst de Nederlandse taal uitstekend, beheersing van de Engelse taal is een pré gezien de samenwerking met onze buitenlandse Academy collega’s. Je hebt MBO 4/HBO werk- en denkniveau en je hebt feeling met cijfers. Voor de hulp bij de practica, vind je het niet erg om de mouwen op te stropen. Incidenteel kan het voorkomen dat de voorbereidingen hiervoor op een weekenddag moeten gebeuren. Onze onderwijsruimte is in Nieuwegeinvoor de voorbereidingen van het onderwijs is het prettig als je hier niet al te ver vandaan woont. Affiniteit of ervaring in de veterinaire sector is een pré.  

Wat bieden wij?  

Bij Evidensia geloven we in Samen Beter. Onze waarden maken onze groep een plezierige plek om te werken, onder andere daardoor zijn wij in staat om samen hoogwaardige diergeneeskundige zorg te leveren. Wij staan voor Betrouwbaarheid, Betrokkenheid, Samenspraak, Ondernemerschap en Ontwikkeling. Deze waarden maken onze groep een plezierige plek om te werken. We zijn van mening dat je met de juiste inzet van ieders talent de organisatie verder helpt. 

 • Een dynamische omgeving en een team met passie voor (persoonlijke) ontwikkeling waarin je ruimte krijgt om met initiatieven te komen 
 • Marktconform salaris, afhankelijk van je opleiding & ervaring. Schaal 1.700 - 2.000 obv een 40-urige werkweek
 • Een zelfstandige functie, waarbij er mogelijkheid is om deels thuis te werken. Je werkt veel samen met de Academy collega’s 
 • 25 vakantiedagen 
 • Goede pensioenregeling en ruimte voor persoonlijke ontwikkeling 

Interesse? 

Wordt je enthousiast bij het lezen van deze leuke functie en voldoe je aan het profiel? Dan drinken we graag een kop koffie met je! Stuur jouw CV en motivatie naar ons toe door op de sollicitatiebutton te klikken, dan nemen we contact met je op voor het maken van een afspraak! Reageer als je enthousiast bent graag voor 13 januari a.s.

De Evidensia groep is onderdeel van de IVC Group en is hiermee de grootste dierenartsgroep in Europa. Met ruim 1.000 praktijken in 10 landen is er veel kennis en ervaring aanwezig. Deze wordt echter niet gerealiseerd door te centraliseren; Wij geloven in lokaal ondernemerschap per praktijk, per regio en per land. Het hoofdkantoor van Evidensia Nederland is gevestigd in Vleuten. Voor meer informatie kijk je op www.evidensia-groep.nl.

* Een referentiecheck en assessment is onderdeel van de sollicitatieprocedure *

Reageert meestal binnen een maand

Of ken je iemand die perfect zou passen? Laat het hem of haar weten!

Vleuten

Wilhelminalaan 6
3451 HJ Utrecht Routebeschrijving recruitment@evidensia.nl

Samen beter, dicht bij de klant

Werkt u al bij IVC Evidensia Nederland?

Laten we samen werven en uw volgende collega vinden.

email
@evidensia.nl
 • Annelies Bothoff
 • Anne van der Veen
 • Chantal Kooyman
 • Christine van Empel
 • Esther Groenewegen
 • Jan Lievaart
 • Judy Boere
Teamtailor

Traceersysteem aanvrager door Teamtailor