Accountmanager - Zuid Nederland

Als dagelijks aanspreekpunt voor de Praktijkmanagers, bezoek je de praktijken in jouw regio en signaleer je de mogelijke lokale behoeftes. Als een Account- of Salesmanager ondersteun je de praktijken.

De Evidensia groep is een dierenartsgroep waarbij inmiddels meer dan 200 klinieken en ziekenhuizen zich hebben aangesloten.  Wij bieden uitgebreide ontwikkelmogelijkheden in onze Academy en het supportteam ondersteunt de organisatie van klinieken. Voor onze groep zijn wij op zoek naar een: 

Accountmanager

Regio Zuid Nederland

Wat ga je doen?

Als schakel tussen de Evidensia Groep Nederland (Management en Support Team) en de klinieken en ziekenhuizen in jouw regio, zorg je voor een effectieve communicatie, waarbij je de relatie opbouwt en sterk houd. Je ondersteunt de Praktijkmanagers in de operationele aansturing van de kliniek. Je draagt de visie, strategie en waarden van Evidensia Nederland uit naar de gehele groep.

Jouw taken en verantwoordelijkheden zijn:

 • Je bent het dagelijkse aanspreekpunt en werkt nauw samen met Praktijkmanagers
 • Je bezoekt regelmatig de praktijken in jouw regio (minimaal 1x per maand) en signaleert de mogelijke lokale behoeftes of issues. 
 • Je bent verantwoordelijk voor de integratie van een nieuwe praktijk in de groep samen met het finance team, dat verantwoordelijk is voor de financiële integratie. 
 • Je analyseert (omzet) cijfers stelt rapportages op en adviseert klinieken aan de hand van mede door jou opgestelde analyses. 
 • Naast je rol richting praktijken, kan de business support manager ook gevraagd worden voor het opzetten, leiden of ondersteunen van projecten voor de Evidensia groep. 

Wat vragen wij?

 • Je werkt en denkt op HBO niveau
 • Uitstekende communicatie en coaching skills, beheerst het Nederlands en Engels goed
 • Je beschikt over goede analytische vaardigheden en het vermogen om tot flexibele en creatieve oplossingen te komen
 • Een goede kennis van spreadsheet-programma’s en analytisch inzicht is nodig
 • Je beschikt over de uitgebreide ervaring in bijvoorbeeld Account- of Sales management rol, jouw HR kennis is up to date en je hebt inzicht in de verschillende rollen/functies in de praktijk

Wat bieden wij?

Bij Evidensia geloven we in Samen Beter. Onze waarden maken onze groep een plezierige plek om te werken waar wij ontwikkeling stimuleren. Hierdoor zijn wij in staat om samen hoogwaardige diergeneeskundige zorg te leveren. Wij staan voor Betrouwbaarheid, Betrokkenheid, Samenspraak, Ondernemerschap en Ontwikkeling. Deze waarden helpen ons onze doelen te bereiken: Gelukkige en Gezonde (huis) dieren! We bieden je een zelfstandige en veelzijdige functie in een sterk groeiende, dynamische organisatie met de volgende arbeidsvoorwaarden:

 • Een passend salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring
 • Leaseauto, laptop en mobiele telefoon
 • 25 vakantiedagen
 • Een variabele beloning bij het overtreffen van je persoonlijke doelstelling
 • Een budget voor persoonlijke ontwikkeling

Interesse?

Word je enthousiast bij het lezen van deze leuke functie en voldoe je aan het profiel? Dan drinken we graag een kop koffie met je! Stuur je CV en motivatie voor 6 maart a.s. naar ons toe door op de sollicitatiebutton te klikken, dan kunnen we contact met je opnemen voor het maken van een afspraak.  

 De Evidensia groep is begin 2017 gefuseerd met het Engelse IVC en is hiermee onder gezamenlijke groepsnaam IVC de grootste dierenartsgroep in Europa. Met ruim 1150 praktijken in tien landen in Europa is er veel slagkracht mogelijk en veel kennis en ervaring aanwezig. Deze wordt echter niet gerealiseerd door te centraliseren; IVC-Evidensia gelooft in lokaal ondernemerschap per praktijk; per regio en per land. Het supportkantoor van Evidensia Nederland is gevestigd in Vleuten. Voor meer informatie kijk je op www.evidensia-groep.nl

Of ken je iemand die perfect zou passen? Laat het hem of haar weten!

Vleuten

Wilhelminalaan 6
3451 HJ Utrecht Routebeschrijving recruitment@evidensia.nl

Samen beter, dicht bij de klant

Werkt u al bij IVC Evidensia Nederland?

Laten we samen werven en uw volgende collega vinden.

email
@evidensia.nl
 • Annelies Bothoff
 • Anne van der Veen
 • Chantal Kooyman
 • Christine van Empel
 • Esther Groenewegen
 • Jan Lievaart
 • Judy Boere
Teamtailor

Traceersysteem aanvrager door Teamtailor